Prof. Dr. Rabia Terzi

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Hakkında

1979 yılında Kocaeli’de doğan, ilk-orta ve lise öğrenimini Kocaeli’de tamamlayan Rabia TERZİ, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2001 yılında mezun olmuştur.Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon uzmanlığını, İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 2004 yılında tamamlamıştır. Isparta Eğirdir Kemik ve Eklem Hastalıkları Hastanesi, İzmir Ödemiş Devlet Hastanesi ve Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanelerinde hizmet vermiştir. Yaklaşık 3 yıl süre ile Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Başhekim yardımcılığı görevini yürütmüştür.


2016 yılında Doçentlik ünvanı almıştır. Yurtdışı ve yurtiçi dergilerde yayımlanmış 50 den fazla araştırma makalesi, yurt içi ve yurt dışı kongrelerde sunumları mevcuttur. Fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanlığının yanında, akupunktur, ozon tedavisi, proloterapi, mezoterapi, kupa terapisi gibi bir çok tamamlayıcı tıp alanında sağlık bakanlığı onaylı sertifika sahibidir. Halen Dr. Rabia Terzi Ağrısız Doğal Yaşam Kliniğinde bu tedavileri hastalarına uygulamaktadır.

Sizden gelenler

Hasta Görüşleri

Tatil günü olmasına rağmen ricamızı kırmayarak bizi kabul eden değerli doktorumuz koyduğu doğru teşhis ve uyguladığı tedaviyle, günlerdir çektiğim ağrıdan kurtulmamı sağladı.Ayrıca hastalığım hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirmesi ve güler yüzlü tavrından dolayı kesinlikle tercih edilecek bir doktor olduğunu düşünüyorum.

Hg.

Hasta

Randevuyu aldıktan sonra arayıp teyit ettirdiler ve çok naziklerdi. Doktor hanım çok ilgili ve işini severek yapan nadir doktorlardan. Ağırlarım için ilaç içmekten böbreklerim ağrır hale gelmişti. Muayene tekniği çok başarılı. Umarım herşey daha iyi olacak. Teşekkürler.

Mu.

Hasta

10 yaşındaki oğlum muratı muhayeneye götürdük bu akşam.konusunun hakimi,güler yüzü ve insanları bilgilendirmesi kısaca muhteşemsiniz Rabia Hnm.çok teşekkürler.iyiki tanımışız sizi kocaeli için nimetsiniz.

Be.

Hasta Yakını

Muayene olduğum en iyi doktorlardan birisi. Yüzüme bakmadan ve doğru düzgün konuşmadan ilaç yazıp gönderen o kadar çok doktor gördüm ki kendisi harika bir doktor. Tavsiye ederim. Bel fıtığı rahatsızlığım için gittim. Çok ilgilendi, belli aralıklarla kontrole çağırdı ve her seferinde yatarak ve ayakta muayene etti. Öncesinde gittiğim beyin cerrahı doktor bile muayene etmedi. Doğru teşhis ve doğru ilaçlarla beni iyileştirdi. Kendisine çok teşekkür ederim.

İa.

Hasta

ALLAH razı olsun hastasına deyer veren ilaç yazıp başından gönderen doktor deyil öncelikle tahllil yapıp sonra gereyini yapan insana deyer veren ben onun sayasende kan deyerlerimin düşük olduğunu öğrendim ve beni başka doktorlara yönlendirip gelişmeler hkında takipte bulundu mükemmel bir insan.

Te.

Hasta

Randevu Alın

İletişim

İletişim Bilgileri

+90 542 520 00 15

bilgi@drrabiaterzi.com

Çalışma Saatleri

Pzt - Cuma:     09:00 - 19:00

Cumartesi:      10:00 - 16:00